Tadas J. (Tarandė, Vilnius)
Rinkomės ilgai, nes neturėjome rekomendacijų. Džiaugiamės, kad pataikėme. Lubų vizija vyrai – nuo bendravimo profesionalumo, darbų etikos iki aukščiausios kokybės nusipelno 10 balų. Ypatinga padėka Tomui už patarimą dėl kelių lygių lubų sprendimų ir kruopštumo. Ačiū.
Vilija K. (Lapės, Kaunas)
2 dienos ir finalinis akcentas užpildė mūsų namus. Abejojome dėl įtempiamų lubų, nes statėme pirmuosius namus sau, o dauguma rekomendavo gipsą. Esame dėkingi interjero dizainerei už patarimą, o ”Lubų vizija” komandai už ižpildymą. Trumpai – tai geriausias sprendimas iš geriausių rankų. Rekomenduojame.
Andrius ir Miglė (Rokai)
Esate geriausi! Dėkingi Tomui ir Rūtai už profesionalias konsultacijas renkantis ir derinant lubas su foto spauda prie mūsų interjero. Rezultatai pranoko mūsų lūkeščius. Drąsiai rekomenduojame ir jau rekomendavome jus mūsų kaimynams. Taip toliau, nenuleiskit kartelės.
Liudmila (Salininkai, Vilnius)
Pirmiausia noriu padėkoti už nuolaidą ir supratingumą išdėliojant mokėjimą keliomis dalimis. Esu dėkinga už kruopštumą, operatyvumą, o svarbiausia – gerą kainą. Rinkomės iš kelių įmonių, tačiau tik jūsų sąlygos buvo lanksčiausios, o darbais įrodėte, kad kokybė ir profesionalumas – jūsų sntandartas. Ačiū.