Dirbame visoje Lietuvoje Susisiekite dabar: 8 672 39999

Įtempiamos lubos Kaune

Dažniausiai ieškant įtempiamų lubų montuotojų, ieškoma pagal lokaciją. Nors „Lubų vizijos“ komanda, dirba visoje Lietuvoje, esame siejami su Kaunu. Tačiau daugiausiai mūsų objektų, kaip nebūtų keista yra kituose miestuose. Paklausite, kodėl ieškant Įtempiamos lubos Kaune, jus randame pirmus? Atsakome, nes mūsų šaknys ir istorija prasidėjo nuo Kauno. Maždaug prieš 12 metų, mes, įtempiamų lubų montuotojai, Alvydas ir Romas darbavomės kitoje įmonėje, kol galiausiai supratome, kad mūsų patirtis ir požiūris į klientą, bei kokybę ne visai suderinami su tos įmonės vadovų nuomone. Nuo pat pirmų objektų įsitikinome, kad daugeliu atvejų, įtempiamas lubas montuojančioms įmonėms svarbiausia būdavo greitas ir nebūtinai kokybiškas montavimas pigiausiomis medžiagomis. Patirtis ir kruopštumas – nebuvo svarbiausi kriterijai montuotojams. Mes norėjome kitaip! Norėjome, kad viskas būtų teisingai, kokybiškai ir pagal įtempiamų  lubų montavimo geriausias technologijas. Taip gimė idėja dirbti sau, o su ta idėja gimė ir įtempiamų lubų įmonė Kaune – „Lubų vizija“.

Įtempiamos lubos Kaune ir visoje Lietuvoje 

Jau 12 metų, kiekvieną dieną pradedame savo rytą kelione iki mūsų gamybinės bazės Nemuno gatvėje, Kaune kur iš vakaro paruoštas įtempiamų lubų medžiagas pasikrauname į savo autobusiuką ir išvykstame pas klientus.  Taip darome mes ir dar trys mūsų brigados, profesionalių lubų montuotojų, kuriems ši profesija yra daugiau nei tik darbas. Dirbame kaip vienas kumštis montuojant įtempiamas lubas nuo paprastų iki sudėtingiausių sprendimų ne tik Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, bei kituose miestuose Mūsų darbų arealas apima visą Lietuvą. Niekada neatsisakome darbų net ir atokiausiuose Lietuvos kampeliuose.  Pagal paskutinių metų darbus, galime drąsiai teigti, kad net 70% įtempiamų lubų montavimo darbų atliekame Vilniuje ir tik apie 30% likusioje Lietuvos dalyje, tame tarpe ir Kaune. Tad, ar tai būtų įtempiamų lubų montavimas Kaune ar Vilniuje, ar kitame atokiame Lietuvos regione – mūsų komanda tikrai jus pasieks ir sumontuos lubas pagal aukščiausius standartus.

Mitas: arčiau namų – pigiau

Galime drąsiai paneigti mitą, jog vykstant į kitus miestus mes taikome didesnes kainas. Kainodara vienoda ar tai būtų užsakymas įtempiamų lubų montavimui Nidoje ar Zarasuose, ar Vilniuje, o gal Kaune. Jau 12 metų taikome sąžiningos kainos principą, kur įtempiamų lubų montavimas Kaune, Vilniuje ar kitame mieste nesiskiria nuo kituose regionuose esančių objektų. Mes atvykstame pas jus be papildomų išlaidų jums. Įsitikinkite tuo, atsiuntę savo poreikį paskaičiavimui, mes jūsų net neklausime kur jūs gyvenate. Tik aptarę ir sutarę darbus, atvyksime montuoti įtempiamas lubas bet kuriuo Lietuvos adresu.