Dirbame visoje Lietuvoje Susisiekite dabar: 8 672 39999

Lubų palyginimas: skirtumo jokio, o kaina skiriasi 3-4 kartus

Noriu gipsinių lubų! Noriu įtempiamų lubų! Noriu… Tai norai, kuriais remiantis dažniausiai padaromas sprendimas kokias lubas montuoti renovuojame ar naujai statome būste. Tik retas pasveria ir įsivertina tiksliai, kurios lubos tinkamiausios konkrečiu atveju, o kurios lubos – bus sprendimas dėl kurio bus galima tik paguosti save, jok tuo metu kai galėjo spręsti, nepasigilino detaliau. Jei pasinagrinėsite rinką, lubų tipų yra ne tiek daug, jei atmesime tokias interjero medžiagas – kaip baldinių plokščių pritaikymas luboms, medienos apdaila ar tinkuoto pagrindo dažytos lubos, lieka ne tiek daug variantų. O jei atmesime ir „Armstrong“ tipo lubas, kurios – dažnas biuro ir komercinių patalpų interjero sprendimas, tai mes susiriauriname iki kelių tipų lubų, kurios užima net 95% nuosavo būsto lubų įrengiamo ploto. Taigi, mes liekame ties dviems pasirinkimais: įtempiamos lubos ir gipsinis sprendimas – gipsinės lubos.

Įtempiamos ar gipsinės lubos?

Bandome analizuotis šiuos du variantus. Šiame straipsnyje nenagrinėsime, kurios lubos yra pranašesnės, kurios lubos yra ekologiškesnės, o galiausiai, kurios lubos yra ilgaamžiškesnės, nes trumpai atsakyti negalėsime, todėl paliekame šias temas kitų straipsnių analizei. Paminint trumpai, tiek vienos, tiek kitos lubos – lygiavertės. Kaip ir kiekviena medžiaga, turi savus trūkumus, taip ir savus privalumus. Tad, artėjam prie straipsnio kulminacijos, lubų kaina! Lubų pasirinkimui, lemiantis ir dažniausias faktorius yra geresnės kainos pasiūlymas. Ir čia turime vieną aiškų lyderį – įtempiamas lubas. Įtempiamos lubos – sprendimas nenusileidžiantis savo pranašumais nei gipsiniams, nei kitiems lubų tipams, bet turi aiškų kainos skirtumą, dėl kurio įtempiamų lubų populiarumas kasmet auga, nes 34%. Jau šiai dienai, tarp naujai statomų būstų savininkų, įtempiamas lubas renkasi net 68% būsto savininkų. O tarp renovuojamų būsto savininkų, šis pasirinkimas yra net su didesniu rodikliu – 86.2%. Kainos skirtumas tarp įtempiamų lubų ir gipsinių gali skirtis net 3-4 kartus. Dauguma užduoda klausimą, iš kur toks skirtumas?

Lubų palyginimo ir kainos skaičiuoklė

Renkantis sprendimą, pasirinkus gipsines lubas retas įsivertina, kiek brangių etapų sudaro gipsinių lubų įrengimas. Nuo lubų profilių tvirtinimo iki apdailos – kelias ilgas ir brangus. Todėl, stengdamiesi klientams paaiškinti išsamiai įtempiamų ir gipsinių lubų kainų skirtumas ir dedamąsias sukūrėme lubų palyginimo skaičiuoklę, kurią rasite paspaudę ant svarstyklių ikonos dešinėje pusėje. Čia galėsite ne tik pasiskaičiuoti, kiek preliminariai kainuotų vieno ar kito tipo lubos, bet suprasite iš ko ta kaina sudaryta. O jei dar vis dėlto bus sunku apsispręsti, mes lauksime jūsų klausimų ir pabandysime išsamiai ir profesionaliai konsultuoti.