Dirbame visoje Lietuvoje Susisiekite dabar: 8 672 39999

Įtempiamos lubos: finansiniu ir laiko požiūriu naudingas sprendimas

Planuojant naujo būsto įrengimą ar remonto darbus senajame paprastai į darbų sąrašą įtraukiama ir lubų apdaila. Jei dar visai neseniai lubų dažymas atrodė bene populiariausias pasirinkimas, tai šiandieninė rinka pažeria nemažai kitų alternatyvų. Viena tokių – įtempiamos lubos

Kaina – reikšmingas aspektas

Daugeliui kaina yra vienas iš esminių kriterijų, renkantis prekes bei paslaugas. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog įtempiamos lubos kainos požiūriu nusileidžia dažymui, bet panagrinėjus išsamiau pozicija greit gali pasikeisti.

Siekiant reprezentatyvios dažytų lubų išvaizdos bei nepriekaištingo lygumo, lubas reikia tinkamai paruošti. Geriausiu atveju užteks nugruntuoti, užglaistyti, vėl gruntuoti ir dažyti. Bet neretai to neužtenka, nes lubos nebūna idealaus lygumo, pasitaiko ir atšokusių senų dažų sluoksnių, trūkių. Tokius defektus būtina šalinti naudojant specialų tinką. Jei gyvenate senos statybos bute, lubos greičiausiai dengtos kalkėmis, tad prieš dažymą dar reikia pašalinti ir pastarųjų sluoksnį. Taigi, medžiagų ir priemonių arsenalas bus nemažas. Jei lubos neturi daug defektų, tai glaistymo ir dažymo darbų kainos startuoja maždaug nuo 8 eurų už kvadratą. Bet… nepamirškime ir medžiagų. Pavyzdžiui, kokybiški dažai tikrai paplonins piniginę.

Taigi, dabar lubų dažymo ir įtempiamų lubų montavimo kainų skirtumus palyginti nesudėtinga. „Lubų vizija“ asortimente įtempiamų lubų kainos yra nuo 8,99 Eur už kv. metrą – tai prilygsta lubų paruošimo ir dažymo darbų kainai. Tiesa, turint originalią, išskirtinę idėją ir norint unikalaus įtempiamų lubų sprendimo kaina skirsis nuo bazinės, bet išskirtiniai sprendimai visada pareikalauja didesnių investicijų, nepriklausomai nuo to, kokį lubų apdailos variantą pasirinksite.

Vertinant kainos aspektą tikslingą atsižvelgti ir į solidų įtempiamų lubų privalumų sąrašą, kuriame – greitas montavimas, aukštas lubų atsparumas ir apsauga nuo kondensato, drėgmės, pavydėtina estetika, plati dizainų įvairovė ir kt.

Nepamirškime spartaus montavimo

Sumontuotos įtempiamos lubos nesiliečia prie esamų lubų, o tai reiškia, kad išvengiama laiko sąnaudų lubų paruošimui, t. y. gruntavimui, glaistymui, dažymui. Kiekvienas šių etapų atliekamas su tam tikrais laiko tarpais, kas dar labiau ištęsia lubų apdailos darbus. Įtempiamoms luboms to nereikia, todėl įtempiamų lubų montavimas pasižymi sparta. Vos kelios valandos ir Jūsų būste akį trauks naujut naujutėlės, nepriekaištingai lygios ir reprezentatyvios lubos. O dar geriau tai, kad po montavimo nebus jokių statybinių atliekų, dulkių ir kitų nešvarumų.

Įtempiamos lubos – sprendimas, leidžiantis apjungti praktiškumą, ekonomiškumą ir estetiką. Plačios lubų galimybės suteikia progą atrasti bet kokiam interjero stiliui tinkančias lubas ir įgyvendinti net pačias įmantriausias vizijas.